Відбувся семінар для керівників господарств та агрономів на Кіровоградщині

семінар  

9 грудня у м. Олесандрія Кіровоградської області «Август-Україна» разом із дистриб’ютором  «Перспектива-Агро 2000» традиційно в симбіозі з насіннєвими компаніями «Євраліс Семенс», «Лімагрейн Україна», «Агро-Віта» та  компанією по виробництву мікродобрив для позакореневого живлення  «ЕкоОрганік» провели сумісний семінар для керівників сільськогосподарських підприємств, головних  агрономів та фахівців, які працюють на землі.

Розпочала семінар  Машукова Ріта Миколаївна, керівник ТОВ «Перспектива-Агро 2000» з привітального слова та побажала всім присутнім здоров’я, наснаги та везіння в починаннях, гарних врожаїв та прибутків в їх нелегкому бізнесі.

Анонсував нові препарати 2017 року (завершується процес їх реєстрації) Шевчик Сергій Григорович, регіональний менеджер у Кіровоградській області. На 2017 рік «Август-Україна» презентує нові препарати:

  1.  Інсектицидний двокомпонентний протруйник для захисту соняшнику,кукурудзи та картоплі який містить в собі імідаклоприд, 400 г/л та фіпроніл, 100 г/л. 
  2. Новий гербіцид  на основі с-метолахлору, 312,5 г/л та тербутилазину, 187,5  г/л для захисту соняшнику та кукурудзи від бур’янів.
  3. Гербіцид суцільної дії та десикант для сільськогосподарських культур  на основі гліфосат кислоти, 540 г/л або 662 г/л з розрахунку по калійній солі
  4. Гербіцид  для захисту кукурудзи від дводольних та деяких видів злакових бур’янів у фазу розвитку 3-8 листків культури на основі мезотріону, 480 г/л.
  5. Новий фунгіцид  (тебуконазол, 200 г/л + метконазол, 50 г/л) для захисту озимої пшениці від хвороб листя та колосу (фузаріоз колосу). Також цей препарат варто застосовувати на посівах озимого ріпаку як морфорегулятор та фунгіцид.

Завершували пленарну частину компанія «ЕкоОрганік» з презентацією своєї лінійки мікродобрив для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур. Протягом навчання всі мали змогу задати питання та отримати вичерпну відповідь.

Хочеться побажати всі аграріям країни та людям, які мають відношення до землі, міцного здоров’я, великого везіння, високих врожаїв та гарних прибутків в їх нелегкій справі.

Компанія «Август-Україна» та «Перспектива-Агро 2000» зичить всім добра!